TESTCENTRUM TEMPISH NA PRAŽSKÉ LADRONCE

TESTCENTRUM TEMPISH NA PRAŽSKÉ LADRONCE

Pořízení nových bruslí pro rychlobruslení je velice nákladnou záležitostí. Téměř vždy se jedná o částku převyšující 10.000,- Kč. Speedové brusle jsou navíc velice specifickou záležitostí. Je třeba, aby Vám perfektně sedly přesně na nohu, ale tuto velice důležitou vlastnost poznáte často až při jízdě, nikoli při zběžném vyzkoušení zkoušení na prodejně.

Celé září je pro Vás na pražské Ladronce k dispozici testcentrum speedových bruslí TEMPISH! Modely speedových bruslí si tam můžete vyzkoušet po dobu 20 minut zcela zdarma. Pokud základní testovací dobu 20 minut přešvihnete, zaplatíte standartní půjčovné, což je 90,- Kč/hodina. Brusle Vám budou vydány oproti vratné záloze 5.000,- Kč a podpisu na smlouvě o výpůjčce.Jedná se o zcela jedinečný projekt, který v České republice, ani jinde v Evropě nemá obdoby. Pro každou firmu je totiž zřízení něčeho podobného obrovská investice, nicméně TEMPISH tento krok učinil, tak proč toho nevyužít?

K dispozici je i top model TEMPISH Spider, s revolučním podvozkem Web, který váží pouhých 188g, je osazen kolečky TEMPISH RUN 20S o velikosti 110mm a ložisky HI-SPEED TRT 11.  Tyto brusle vyhrály závod 24 hodin Le Mans, který se jel letos v červnu.

V testcentru na Ladronce jsou k dispozici tyto speedové modely:

 

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně testcentra na Ladronce, popřípadě jestli si chcete zarezervovat konkrétní model, nebo konkrétní velikost, volejte na telefonní číslo: +420 601 584 223, popřípadě pište na e-mail: veronika.rezkova@tempish.cz.


Přejeme příjemné svezení.