Druhá zastávka seriálu LIL tour_Most_SPUŠTĚNY REGISTRACE

Druhá zastávka seriálu LIL tour_Most_SPUŠTĚNY REGISTRACE

Léto je tady a do startu závodů nám zbývají přesně dva měsíce. Příprava se rozjíždí na plné obrátky a my se rozhodně nenudíme. Pro letošní rok připravujeme několik novinek a změn, protože chceme aby náš závod byl každý rok lepší a lepší. A o jaké novinky se tedy jedná?

Novinky v letošním roce:

  • Mosteckej tucet - nově bude vyhlášeno prvních 5 mužů a 5 žen (Open/Hobby)
  • Mosteckej tucet - nově představujeme kategorii 40+, kdy bude vyhlášeno prvních 5 mužů a 5 žen starších 40 let (Open/Hobby)
  • Mosteckej tucet - kolečka o průměru 125mm jsou povolena (hlavní závod Open Vršanská uhelná maraton Mistrovství ČR v silničním inline maratonu se pořádá dle Soutěžního řádu ČSKB a mezinárodních pravidel v platné verzi)
  • Open Vršanská uhelná maraton - byla vypsaná nová prémie pro překonání ženského traťového rekordu. Držitelkou stávajícího ženského traťového rekordu je Claudia Pechstein (1:13:37.38 v roce 2016).
  • Open Vršanská uhelná maraton - prémie za překonání mužského a ženského traťového rekordu byly navýšeny na 1 500,- Kč
  • Vodiči - opět chceme být světoví a po premiéře vodiče v roce 2014 přicházíme s ... vodičkou! I ženy tedy budou mít svého vodiče. Pardon, vodičku.
  • Startovné - zvýhodněné startovné při online registraci zůstává beze změn. Ke změně dochází pouze při registraci na místě - Mosteckej tucet bude za 300,- Kč (10 EUR), Open Vršanská uhelná maraton pak za 600,- Kč (25 EUR). Využijte proto výhodné startovné při registraci online.
  • Registrace - pro prvních 100 registrovaných závodníků (s uhrazenou platbou) máme připravený originální multifunkční šátek/tubus v barvách závodu!
  • SKATE4RUN - závod pro Světlušku. Bruslíte, ale sem tam si jdete i zaběhat? Běháte, ale občas oprášíte i brusle? Pokud jste odpověděli na obě otázky ano, máme závod přesně pro vás! Není nic jednoduššího než dorazit na Matyldu již v sobotu odpoledne a zkusit naši novinku.


Bruslíte, ale sem tam si jdete i zaběhat? Běháte, ale občas oprášíte i brusle? Pokud jste odpověděli na obě otázky ano, máme závod přesně pro vás! Není nic jednoduššího než vyzkoušet SKATE4RUN4 - závod pro Světlušku. Určitě by to mohl být jeden z důvodů, proč dorazit na Matyldu již v sobotu odpoledne. [SKATE4RUN]  http://www.most42inline.cz/index.php?lang=cz§ion=duathlon&type=info


yes Registrace je otevřena necelé dva měsíce a již se registrovalo více než 70 závodníků. Pokud stále ještě váháte s účastí, mohli bychom vás snad motivovat tím, že pro prvních 100 registrovaných závodníků (s uhrazenou platbou) máme připravený originální multifunkční šátek/tubus v barvách závodu! Registrujte se právě teď: http://www.most42inline.cz/index.php?lang=cz§ion=registration

  

laugh Účast s předstihem přislíbila devítinásobná olympijská medailistka v rychlobruslení a zároveň obhájkyně prvenství z loňského roku Claudia Pechstein z Německa, která vás tímto do Mostu srdečně zve.