LIL Team

LifeInline Team, který pro všechny vyznavače in-line bruslení připravuje už desátým rokem seriál LifeInLine Tour, je složen z celoživotních aktivních sportovců, jejichž rozptyl aktivit je hodně široký a vedle in-line bruslení zahrnuje i triatlon, cyklistiku (dnes zejména MTB), běhy na dlouhých tratích, běhy na lyžích, vodácké sporty, fotbal, tenis, florbal, horolezectví atd.
 

Základ týmu vzniknul už před více než dvaceti lety při organizování Carlsbad Triathlonu. Tento závod se podařilo vyšlechtit přes Český, Evropský i Světový pohár k dvěma pořadatelstvím mistrovství Evropy. Tým je postupně doplňován novými mladými lidmi – máme věkový rozptyl 18 až 61 let.
 

Hlavou týmu je Martin Plecitý, bývalý reprezentant Československa v triatlonu a duatlonu. Základní tým nyní tvoří: Vilém „Wilda“ Schubert, Kateřina Sýkorová, Jan „Čaj“ Kolanda, Jaroslav Pomp, Ondřej Brada „Bredy“, Jiří „Aulo“ Aulický, Oldřich Dvořák, Vojtěch Žiak, Josef Novotný, André Pomp, Lenka Aulická, Miloš Sýkora a další.  Dlouhodobě s námi spolupracují v Brně „Balkánec Vlastík“, v Ostravě Iva s Petrem, a další…
 

Seriál LifeInLine Tour zastřešuje společnost Trikam s.r.o.